למה לא לעצב לבד?

              מומחיות

כדי שאתר אינטרנט יהיה נכון ואפקטיבי, בעל משמעות וכלי עבודה אמיתי עבור העסק, צריך שמומחה בתחום יבנה אותו. אתם תשארו מומחים בתחום שלכם ותנו למומחים באינטרנט לעשות אינטרנט.

              תועלת

מומחה בתחום האינטרנט ידע לעזור לכם להפיק תועלת אמיתית מאתר אינטרנט, לקדם חיפושים בגוגל ולייצר עבורכם כלי  עבודה אמיתי ולא רק מראה חביב. רוב הסיכויים שמי שלא מכיר, יודע וחי את התחום יעשה אתר שלא יביא תועלת אמיתית .

 

              לו"ז

משך הקמת אתר אינטרנט יכול להיות קצר ויעיל כשיודעים מה עושים, כשיש בעל מקצוע שבונה אתרים.  כשלא כל כך יודעים זה יכול להתמשך …. והזמן שלכם (ושל כולנו) שווה כסף.

           

 

              נזק

מלאכת העיצוב לפעמים היא מלאכה שקטה שעקבותיה לא ניכרים לעין לא מיומנת. אנו רגילים לאתרים בצורתם הסופית, לכאורה מדובר במשימה פשוטה: קצת צבע, אפיון קל ונוח של האתר  והופ- יש לך עיצוב. אבל האם העיצוב הזה משרת אותך? האם הוא "עובד"? לא בהכרח. לעיתים עיצוב שנעשה לבד יכול להסב יותר נזק לעסק.

             רואים שאתה בנית אתר אינטרט לבד

הלקוחות הפוטנציאלים שלך רואים מי בנה לעצמו אתר אינטרנט. וזה  לא עושה רושם טוב, למי אתם הייתם פונים? עסק עם אתר חובבני או אחד עם אתר מקצועי (ולא משנה מה יש באתר)

              עיצוב שעובד

עיצוב גרפי לא נועד להיות רק "יפה", עיצוב גרפי שעובד הוא עיצוב נכון, מה זה נכון? עיצוב שגורם לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך לרצות לקרוא את המסרים שאתה מעביר. עיצוב שמתלבש כמו כפפה ליד עם טקסט נכון, עיצוב שמשדר את מה שהאתר שלך רוצה לשדר וגורם ללקוחותיך להאמין למסר. על עיצוב גרפי שבוצע על ידי מקצוענים אסור לוותר.

           

מספר החלטות חשובות שמתקבלות בתהליך העיצוב

בחירת פונט (גופן, סוג האות) מתוך מגוון פונטים מקצועיים שיש ברשות הסטודיו

האם הפונט יהיה ילדותי? מהוקצע? כתב יד? מה יתאים לאווירה 

סידור הטקסט לפי היררכיות של חשיבות ומתן ביטוי גרפי לכך: 

כותרות, כותרות משנה, טקסט רץ, ציטוטים, הערות שוליים ועוד.

בחירה של צבעוניות מובילה הנכונה לאתר ולמסר

שילוב תמונות בצורה אסתטית ממאגרי תמונות מקצועיים שיש ברשות הסטודיו, ועם התאמה לאופי האתר, ואם יש צורך - עיבוד תמונה

לסיכום, אם מדובר על אתר חובבני המיועד לשימוש אישי בלבד - יתכן שאין צורך בהשקעה עיצובית, אך אם מדובר באתר שאמור להראות מקצועי ואסתטי, ובוודאי אם כוונתך להפיץ אותו בקרב לקוחות פוטנציאליים  - אין שום אפשרות לוותר על עיצוב שנותן לאתר מראה מקצועי ,  מתייג אותו נכון במנועי החיפוש  ומעניק חוויית שימוש נהדרת ללקוחות.

שכנעתם אותי! נשמע טוב

השאירו פרטים ונציג שלנו ישמח לחזור אלכם בהקדם

הטופס נשלח בהצלחה