למה לעצב עם WIX?

  שירות מצויין ובחינם         

התמיכה והגיבוי של המערכת בחינם והשירות מצויין. גם אם אתם משתמשים חינמיים במערכת, תקבלו תמיכה באימייל עם תגובה מהירה מהנציגים שיסייעו לכם לפתור כל בעיה באתרכם.

מערכות אחרות גובות כסף עבור השירותים האלו, רק וויקס מספקת שירות זה חינם,

וויקס מחזיקה 3 מרכזי תמיכה וגיבוי כך שיש לכם כתובת לכל שאלה או תקלה, 24 שעות ביממה.

היא מקודמת מעולה בגוגל         

בניגוד מוחלט למה שחושבים עליה וויקס מקודמת מעולה בגוגל. ואתרים של וויקס מגיעים למקום ראשון בתוצאות האורגניות של גוגל כבר מספר שנים.

וויקס מגיבה מצויין לתכנים טובים, למילות מפתח ולתוכן הולם ורלוונטי עבור הגולשים המגיעים לאתר.

ככל שהאתר שלך יהיה עשיר בתכנים מקוריים, מנוסחים היטב ומותאמים על פי מילות המפתח לגוגל. כך יתקדם האתר שלך בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. מערכת wix כוללת רכיבים מתקדמים לניהול התוכן בצורה אופטימילית לרבות תגיות, מילות מפתח וחיבור לכלי מדידה כגון גוגל אנליטיקס. קל מאוד לקדם אתר בוויקס ומי שמוסיף   את הבדיקה החינמית של וויקס לגבי קידום האתר - מרוויח.

 היא הרבה יותר זולה         

הרבה יותר זול לבנות אתר על מערכת וויקס ולכן גם אם פונים לבונה אתרים המחירים יהיו הרבה יותר הגיוניים וישימים

היא מתקדמת ומתפתחת כל הזמן        

הטכנולוגיה הנתמכת באתר (HTML5) הנה העכשווית ביותר והידידותית ביותר לחיפושים.

וצוות הפיתוח של טובי המומחים משקיעים משאבים רבים כדי לשפר ולשדרג את המערכת כך שבכל שנה ישנם שיפורים משמעותיים והכל בחינם.

  וויקס היא מאוד פופולרית        

יותר מ 90 מיליון משתמשים בעולם ועדיין גדל, זה בטח מעיד על משהו, לא?

ויקס נוסדה בשנת 2006 בישראל  (מדובר בחברה כחול-לבן שעושה אותנו גאים…) וזוכה להצלחה אדירה בעולם, אלפי אתרים נבנו עד היום בוויקס והצלחתה חצתה את רף מיליארד הדולר בבורסת ניו יורק.

  היא מותאמת לסמארטפון         כיום למעלה מ 50% מהתעבורה ברשת האינטרנט עוברת דרך מכשירי הסלולר, ואפילו גוגל שניתחה את המצב, החליטה לתת עדיפות לאתרים מותאמים לנייד ולכן חשוב שהאתר שלך יהיה מותאם ויאפשר לגולשים להינות מחווית גלישה מותאמת לסמארטפון. 
ככל שהאתר יהיה נגיש יותר, פשוט וקל לתפעול, כך קל יותר יהיה ללקוח ליצור עמך קשר.

היא מאוד נוחה וידידיותית         

ל-WIX ממשק מאד ידידותי למשתמש. באמצעותו תוכלו תמיד להוסיף ולשנות את האתר שלכם בקלות בנוסף, מעבר לאתר הבסיסי, יש ל- WIX  אפליקציות רבות , שממש כמו בטלפון שלכם יכולות להוסיף תכונות מתקדמות לאתר שלכם. תפעול אתר וייקס פשוט וקל ומאפשר הוספה, הסרה ועדכון ללא כל ידע בתכנות. 

בשונה משאר מערכות ניהול תוכן כגון וורדפרס' wordpree, ג'ומלה ומג'נטו וויקס פשוטה להבנה ותפעול. לאחר הבנייה הראשונית תוכלו להחליף תמונות, לעדכן תוכן, להוסיף תכנים ואפליקציות וכל זאת מבוצע על גבי האתר עם תצוגה מקדימה.

ממשק הניהול הפשוט מאפשר לך ללא כל ידע מוקדם לעשות שינויים ללא תלות במתכנתים או מעצבים. 

עסקים שאינם רוצים להתעסק בעדכון התכנים באתר יכולים לעשות זאת באמצעותנו עם שירות אדיב מהיר, ומקצועי.

שכנעת אותי אני רוצה אתר וויקס